Nr katalogowy: 343

Michał PISERA (ur. 1976)

Nr katalogowy: 343

Bez tyułu,2020

akryl, płótno; 100 x 100 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: M. PISERA / 2020.
estymacja: 2 800 - 3 500 zł