Nr katalogowy: 367

Piotr MAZANY (ur. 1972)

Nr katalogowy: 367

Bez tytułu, 2020

olej, płótno; 80 x 60 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Piotr Mazany / 2020.
estymacja: 1 200 - 1 400 zł