Nr katalogowy: 366

Ziemowit FINCEK (ur. 1988, Kalisz)

Nr katalogowy: 366

Nad rzeką, 2014

olej, płótno; 120 x 120 cm;
sygn. p. d.: Z. FINCEK.
estymacja: 1 500 - 2 500 zł