Nr katalogowy: 368

Janusz ANTOSZCZYK (ur. 1958)

Nr katalogowy: 368

Henryk VIII Tudor i Katarzyna Paar, 2018

olej, płótno; 110 x 150 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: JANUSZ ANTOSZCZYK / Janusz Antoszczyk / HENRYK VIII TUDOR & KATARZYNA PAAR, 2018 / OLEJ NA PŁÓTN
estymacja: 6 000 - 8 000 zł