Nr katalogowy: 365

Marek BATORSKI (ur. 1967)

Nr katalogowy: 365

Vision of village XXI, 2020

olej, płótno; 90 x 60 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: „VISION OF VILLAGE XXI” / olej na płótnie, 100 z 70 cm / 2020 / Marek BATORSKI.
estymacja: 2 500 - 3 500 zł