Nr katalogowy: 408

Antoni ŁYŻWAŃSKI (1904-1972)

Nr katalogowy: 408

Motyw śródziemnomorski z postaciami, 1968

olej, tektura; 19 x 14,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: ŁYŻWAŃSKI 1968;
estymacja: 1 700 - 2 000 zł