Nr katalogowy: 407

Serge VASILENDIUC (ur. 1972)

Nr katalogowy: 407

Paralia Kokkino Nero, 2013-2014

olej, płótno; 50 x 61,5 cm
sygn. p. d.: CV [w kwadracie];
estymacja: 3 000 - 3 800 zł