Nr katalogowy: 409

Walter SPITZER (ur. 1927)

Nr katalogowy: 409

Wizja malarza, 1968

gwasz, papier; 50 x 66 cm;
sygn. i dat. p. d.: W. Spitzer 68.
estymacja: 3 800 - 4 600 zł