Nr katalogowy: 374

Janusz ANTOSZCZYK (ur. 1958)

Nr katalogowy: 374

Homo ludens, 2020

olej, płótno; 100 x 150 cm;
sygn., dat. i opis autorski na odwrocie: Janusz Antoszczyk / Homo Ludens 2020 / o/p 100/150 cm.
estymacja: 5 500 - 6 500 zł