Nr katalogowy: 375

Tadeusz ŚWINIARSKI (ur. 1961)

Nr katalogowy: 375

Kompozycja abstrakcyjna, 2013

olej, płótno; 80 x 65 cm;
sygn. i dat. p. d.: Świniarski / 2013;
estymacja: 2 000 - 2 500 zł