Nr katalogowy: 373

Janusz ANTOSZCZYK (ur. 1958)

Nr katalogowy: 373

Polska III, 2010

olej, płótno; 100 x 100 cm;
sygn., dat. i opis autorski na odwrocie: J. ANTOSZCZYK / Polska III 2010 / o/p / 100 x 100 cm.
estymacja: 4 000 - 4 800 zł