Nr katalogowy: 372

Jadwiga ŻOŁYNIAK (ur. 1949)

Nr katalogowy: 372

Jesienne powidoki, 2018

olej, płótno; 71 x 50 cm;
sygn. p. d.: J Żołyniak;
estymacja: 5 000 - 6 500 zł
Cena oferowana 4 300 zł