Nr katalogowy: 308

Witold-K (ur. 1932)

Nr katalogowy: 308

Z cyklu: Samotność, 2020

akryl, płótno; 100 x 70 cm;
sygn. i dat. l. d.: WITOLD-K 20;
estymacja: 16 000 - 20 000 zł