Nr katalogowy: 307

Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (1921-2016)

Nr katalogowy: 307

Rytmy nadchodzącej wiosny, 2005

olej, płótno; 97 x 67 cm;
sygn. p. d.: J.Kraupe,
estymacja: 13 000 - 15 000 zł