Nr katalogowy: 309

Krystyn ZIELIŃSKI (1929-2007)

Nr katalogowy: 309

VII-1958, 1958

technika własna (olej, collage), płótno; 64 x 52 cm;
sygn., dat. i opisana na odwrocie: 64 x 52 KRYSTYN / ZIELIŃSKI / VII - 1958.
estymacja: 7 000 - 8 000 zł