Nr katalogowy: 48

Antoni TRZESZCZKOWSKI (1902-1977)

Nr katalogowy: 48

Hetman Stefan Czarniecki pod Warką

olej, płótno; 68 x 122,5 cm;
sygn. p. d.: Trzeszczkowski
estymacja: 18 000 - 20 000 zł
Cena sprzedaży 33 000 zł