Nr katalogowy: 47

Franciszek ZYGMUNTOWICZ (1875-1947?)

Nr katalogowy: 47

Po polowaniu

olej, płótno na podkładzie z tektury; 51 x 81 cm;
sygn. p. d.: F. Zygmuntowicz
estymacja: 6 500 - 7 500 zł
Cena oferowana 6 000 zł