Nr katalogowy: 49

Rudolf PRIEBE (1889-1956)

Nr katalogowy: 49

Łodzie

olej, płótno; 60,5 x 71 cm;
sygn. p. d.: Priebe
estymacja: 3 800 - 4 600 zł
Cena oferowana 3 400 zł