Nr katalogowy: 46

Leonard WINTEROWSKI (1868 lub 1875-1927)

Nr katalogowy: 46

Alarm!, 1923

olej, płótno; 40,5 x 55,7 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: Leonard Wintorowski (sic!) / Warszawa 1923
estymacja: 6 500 - 7 500 zł