Nr katalogowy: 45

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

Nr katalogowy: 45

Ułan i dziewczyna

olej, sklejka;
31 x 41 cm;
sygn. l. d.:
Jerzy Kossak
estymacja: 7 000 - 8 000 zł
Cena sprzedaży 10 000 zł