Nr katalogowy: 44

Witold WEJCHERT (1867-1904)

Nr katalogowy: 44

Wyjazd z dworu na polowanie

olej, płótno; 91 x 150 cm;
sygn. i dat. l. d.
estymacja: 16 000 - 18 000 zł