Nr katalogowy: 43

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

Nr katalogowy: 43

Napad wilków, 1944

olej, tektura; 50 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jerzy Kossak / 1944
estymacja: 16 000 - 19 000 zł