Nr katalogowy: 42

Zygmunt JÓZEFCZYK (1881-1966)

Nr katalogowy: 42

W drodze, 1924

olej, płótno; 60,5 x94 cm;
sygn. l. d.: ZJózefczyk 24
estymacja: 8 000 - 9 000 zł