Nr katalogowy: 302

Włodzimierz Pawlak (ur. 1957)

Nr katalogowy: 302

Ikona industrialna, 2014

olej, płótno; 140 x 100 cm;
opis autorski na odwrocie: WŁODZIMIERZ PAWLAK / IKONA INDUSTRIALNA / 140 x 100 / 2014
estymacja: 27 000 - 32 000 zł
Cena sprzedaży 36 000 zł