Nr katalogowy: 303

Kiejstut BEREŹNICKI (ur. 1935)

Nr katalogowy: 303

Pochwała Pompei, 1983

olej, płótno; 100 x 70 cm;
sygn. dat i opisany l. d.: 1983 / Pochwała / Pompei / K Bereźnicki.
estymacja: 20 000 - 24 000 zł