Nr katalogowy: 301

Tamara BERDOWSKA (ur. 1962)

Nr katalogowy: 301

Bez tytułu, z cyklu: "Bezsenność", 2017

olej, płótno; 70 x 70 cm;
sygn., dat. oraz opisany na odwrocie: Tamara / Berdowska / 2017 olej / z cyklu "Bezsenność" / bez tytułu.
estymacja: 12 000 - 15 000 zł