Nr katalogowy: 86

CRAMER (XIX W.)

Nr katalogowy: 86

Portret młodej kobiety, 1859

pastel, papier; 64 x 51 cm;
sygn. i dat. l. d.: E Cramer
/ 1859.
estymacja: 8 000 - 10 000 zł