Nr katalogowy: 85

Malarz nieokreślony, XVIII/XIX w.

Nr katalogowy: 85

Uczony wśród ksiąg

olej, płótno dublowane; 28,5 x 24,5 cm.
estymacja: 6 000 - 6 500 zł