Nr katalogowy: 87

Malarz nieokreślony, XVIII / XIX w.

Nr katalogowy: 87

Portret epitafijny

olej, blacha miedziana, obrzeże złocone i giloszowane; 35 x 34 cm;
obraz po konserwacji.
estymacja: 11 000 - 13 000 zł