1820
Koń na biegunach drewno polichromowane, lakierowane, włosie końskie, szkło, metal; wys. 68,5 cm;
Europa Środkowa, XX w.
estymacja: 2 600 - 3 200 zł

1821
Wieszak - półka drewno (modrzew?); snycerka; mosiądz; wys. 22,5 cm, szer. 111 cm, głęb. 18,5 cm.
Polska, Zakopane?; 1 poł. XX w.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł

1822
Postument - kwietnik drewno wtórnie polichromowane (biała farba, pozłota); wys. 85 cm, dół 29 x 30 cm, blat 27 x 28 cm.
Polska, Zakopane?; lata 20. - 30. XX w.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł

1823
Osłona na donicę - cache-pôt drewno - konstrukcja sosnowa, drewno orzechowe i brzozowe (?); mosiądz, drut;
wys. 42 cm, Europa Środkowa, pocz. XX w.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł

1824
Postument - słupek marmurowy dwie odmiany marmuru: szarozielonkawo-różowy oraz czerwono-różowy; wys. 98,5 cm;
Europa Zachodnia, Włochy?; pocz. XX w.?
estymacja: 1 900 - 2 300 zł

901
Serwantka w stylu neorokokowym mahoniowa, malowana, 161 x 120 x 41 cm.
Europa Zachodnia, 4 ćw. XIX w.
estymacja: 7 000 - 8 000 zł

902
Leżanka neorokokowa wyplatana rotangiem, z tapicerowaną poduchą, orzechowa, 97,5 x ok. 140 x 75 cm.
Europa Zachodnia, 3 ćw. XIX w.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł

903
Sekretera w stylu biedermeier dębowa, fornirowana orzechem, intarsjowana, 217 x 113 x 59,5 cm.
Europa Środkowa, ok. 1830-1835
estymacja: 12 000 - 15 000 zł

904
Sekretarzyk w stylu Napoleona III mahoniowy, czerniony, inkrustowany blachą mosiężną i ozdobiony mosiężnymi okuciami,
97,5 x 105,5 x 65 cm. Europa Zachodnia, 4 ćw. XIX w.
estymacja: 10 000 - 13 000 zł

905
Stół w stylu Napoleona III mahoniowy, lakierowany na czarno, inkrustowany mosiężną żyłką i ozdobiony mosiężnymi okuciami,
74 x 130,8 x 73 cm. Europa Zachodnia, 4 ćw. XIX w.
estymacja: 8 000 - 9 000 zł

1901
Szafa w stylu art deco fornirowana; 163,5 x 100,5 x 42,5 cm;
Europa Zachodnia, lata 30. XX w.
estymacja: 4 200 - 5 000 zł

1902
Fotel w stylu biedermeier tapicerowany, fornirowany mahoniem, intarsjowany żyłką i ornamentami floralnymi;
97 x 63,5 x 96,5 cm; Europa Zachodnia, XIX w.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł

United Arts and Crafts Manufacture BRNO; JINDRZICH HALABALA (1903-1978) - proj.

1903
Para foteli w typie czeskiego modernizmu, model H-269 drewno bukowe, gięte, tapicerskie siedziska i oparcia; wys. 78 cm, szer. 66 cm, głęb. 80 cm.
Czechosłowacja, Brno, ok. 1930
estymacja: 5 500 - 6 500 zł

1904
Para foteli art déco fornir: wzorzysty orzech; 86 x 60 x 85 cm;
Polska, 2 poł. lat. 20. XX w.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł