Nr katalogowy: 1902

Nr katalogowy: 1902

Fotel w stylu biedermeier

tapicerowany, fornirowany mahoniem, intarsjowany żyłką i ornamentami floralnymi;
97 x 63,5 x 96,5 cm; Europa Zachodnia, XIX w.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł