Nr katalogowy: 1901

Nr katalogowy: 1901

Szafa w stylu art deco

fornirowana; 163,5 x 100,5 x 42,5 cm;
Europa Zachodnia, lata 30. XX w.
estymacja: 4 200 - 5 000 zł