Nr katalogowy: 903

Nr katalogowy: 903

Sekretera w stylu biedermeier

dębowa, fornirowana orzechem, intarsjowana, 217 x 113 x 59,5 cm.
Europa Środkowa, ok. 1830-1835
estymacja: 12 000 - 15 000 zł