Nr katalogowy: 1073

Edmund BURKE (1912-1999)

Nr katalogowy: 1073

Róże i owoce, 1987

olej, płyta; 55 x 46 cm;
sygn. p. d.: e / burke.
estymacja: 3 200 - 4 200 zł