Nr katalogowy: 1072

MALARZ NIEOKREŚLONY, XIX w.

Nr katalogowy: 1072

Portret kobiety, ok. 1840

olej, płótno dublowane; 76 x 63 cm.
estymacja: 8 000 - 10 000 zł