Nr katalogowy: 1074

MALARZ NIEOKREŚLONY, XX w.

Nr katalogowy: 1074

Huculskie zabawy

olej, tektura; 32,5 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: … (sygnatura nieczytelna).
estymacja: 1 500 - 1 900 zł