Nr katalogowy: 9

Zdzisław JASIŃSKI (1863-1932)

Nr katalogowy: 9

Pasterka, 1926

olej, płótno; 91 x 73,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Zd. Jasiński 1926.
estymacja: 50 000 - 60 000 zł
Cena oferowana 40 000 zł