Nr katalogowy: 10

Józef POPCZYK (1890-1971)

Nr katalogowy: 10

Motyw z francuskiej Riviery, ok. 1930

olej, płyta; 48,5 x 39 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: J. Popczyk.
estymacja: 12 000 - 15 000 zł