Nr katalogowy: 8

Józef GRACZYŃSKI (1866-1939)

Nr katalogowy: 8

Pod przydrożną kapliczką

olej, płótno; 66,5 x 91 cm;
sygn. p. d.: Józef Graczyński;
estymacja: 9 000 - 11 000 zł