Nr katalogowy: 1012

Stanisław SZYGELL (1881-1941)

Nr katalogowy: 1012

Obraz dwustronny: Kaplica w Muszynie/ Zima

olej, sklejka; 28,5 x 23 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Szygell.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł