Nr katalogowy: 1011

Stanisław SZYGELL (1881-1941)

Nr katalogowy: 1011

Obraz dwustronny: Widok na Dunajec / Dworek w Koreliczach

olej, sklejka; 26 x 30 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Szygell.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł