Nr katalogowy: 1013

Jan KARMAŃSKI (1887-1958)

Nr katalogowy: 1013

Kwiaty w wazonie, 1954

olej, płótno; 50 x 40 cm;
sygn. i dat. p. d.: J. Karmański / 1954.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł