Nr katalogowy: 407

Aleksander ROSZKOWSKI (ur. 1961)

Nr katalogowy: 407

Pola w śniegu, 2008

olej, płótno; 97 x 130 cm;
na odwrocie opis autorski: ALEKSANDER / ROSZKOWSKI / 886 [w okręgu] "POLA W ŚNIEGU" /
estymacja: 9 000 - 11 000 zł