Nr katalogowy: 406

Marek BATORSKI (ur. 1967)

Nr katalogowy: 406

Wieczni kochankowie, 2010

olej, płótno; 130 x 97 cm; na odwrocie opis autorski: "WIECZNI KOCHANKOWIE" / olej, płótno 130 x 97 / 2010 / MAREK BATORSKI.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł