Nr katalogowy: 408

Aleksander KOZERA (ur. 1976)

Nr katalogowy: 408

Pejzaż 23

akryl, olej, płótno; 130 x 180 cm; na odwrocie opis autorski: ALEKSANDER KOZERA / AKRYL,
OLEJ / 130 X 180 / 2006 / "PEJZAŻ 23".
estymacja: 3 000 - 4 000 zł