Nr katalogowy: 1052

Tadeusz CYBULSKI (1878-1954)

Nr katalogowy: 1052

Warszawa, 1922

olej, deska; 16 x 22 cm;
sygn. p. d.: TCybulski
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
Cena oferowana 3 500 zł