Nr katalogowy: 1051

Michał Wiktor CZEPITA (1884-1941)

Nr katalogowy: 1051

Portret hrabiny Stanisławy Stanisławskiej, ok. 1930

olej, płótno; 62 x 78 cm;
sygn. p. d.: M W Czepita
estymacja: 12 000 - 14 000 zł