Nr katalogowy: 1053

Ludwik LESZKO (1890-1957)

Nr katalogowy: 1053

Tyniec, 1941

olej, tektura; 54 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: Leszko / 1941
estymacja: 11 000 - 13 000 zł