wystawa przedaukcyjna:
19.08.2019 (czwartek): 11:00 - 19:00
20.09.2019 (piątek): 11:00 - 19:00
21.09.2019 (sobota): 12:00 - 15:00
23.09.2019 (poniedziałek): 11:00 - 19:00
24.09.2019 (wtorek): 11:00 - 14:00
Aukcja będzie przeprowadzona w dwóch turach!!!!
regulamin aukcji wyprzedażowej
Waleria Matelska: tel. 663 111 161
e-mail: kolekcjoner@rempex.pl
Stefan NORBLIN (1892-1952)
Nr katalogowy1
sygn. p. d.: S. Norblin (słabo czytelne).
Leonard PĘKALSKI (1896-1944)
Nr katalogowy3
W katalogu prac artysty (Warszawa 1969) poz. 350.
David COX Junior (1809-1885)
Nr katalogowy5
sygn. l. d.: Dawid Cox 1844.
J. PEREL
Nr katalogowy7
sygn. p. d.: J. Perel / 1909.
Aleksander MAKOWSKI (1869-1924)
Nr katalogowy9
sygn. p. d.: A. Makowski.
Zdzisław LACHUR (1920-2007)
Nr katalogowy11
sygn. i dat. l. d.: ZLACHUR 91.
Juliusz KRAJEWSKI (1905-1992)
Nr katalogowy13
na odwrocie opis obrazu z autorem, tytułem i techniką.
Arika MADEYSKA (1928-2004)
Nr katalogowy15
sygn. p. g.: MADEYSKA;
Iwan KULIK (ur. 1959)
Nr katalogowy17
sygn. l. d.: I Kulik;
Halina CIENTKIEWICZ - MICHALSKA (1912-2007)
Nr katalogowy19
sygn. p. d.: H. Centkiewicz-Michalska;
Autor nieznany
Nr katalogowy23
Francja, XIX/XX w.
Auguste RODIN (1840-1917) - według
Nr katalogowy25
Francja, odlew pocz. XX w.
27
sygn. kobaltem podszkliwnie: "skrzyżowane miecze", ryte: "P 136" (nr modelu), wycisk: "144";
29
wys. ok. 45 cm; sygn. kobaltem podszkl.
AK Kaiser Germany
Nr katalogowy31
sygn. na spodzie kobaltem; napis: Plantage / Dekor: / K Nosser.
Schierholz’sche Porzellanmanufaktur, Plaue
Nr katalogowy33
35
porcelana, farby naszkliwne, złocenia, kalka; wys. całk. 40 cm;
37
na spodzie czerwienią w prostokącie cztery znaki chińskie.
Vincenz CZOKALLY (czynny 1864-1890, firma czynna do 1910, od 1896 jako Würbel & Czokally)
Nr katalogowy39
VC); wys. 13 cm, szer. 36,5 cm, głęb. 26,3 cm; waga 736 g.
41
- łyżeczki: srebro cechowane; dług. 7 cm;
43
na spodzie: sygn. nieczytelna, cecha srebra, 1844.
45
sygn. na spodzie: CARL FREY & SONS , 800, [księżyc], [korona] oraz grawerunek: Helmuth von Wallenberg-Pachaly / d. 16.