Nr katalogowy: 13

Juliusz KRAJEWSKI (1905-1992)

Nr katalogowy: 13

Cztery obrazy z cyklu „Wiosna w Świdrze”

- Wiosna nad Świdrem I, 1976: olej, płótno naklejone na tekturę; 19 x 25 cm (w świetle oprawy);
na odwrocie opis obrazu z autorem, tytułem i techniką.